Hakkımızda

hakkimizda-domain

BAŞARILI PROJELER İÇİN DOĞRU ADIM

Globalleşen dünyada İnternet teknolojisinin hız kesmeden ilerlemesi, ülkemizin de bu hızlı gidişata aynı sürat ile ayak uydurması sonucunu verdi. Ticaretin, Satış ve Pazarlamanın temel taşı artık internet oldu. Böylelikle İnternet Siteleri Popülerleşirken, sadece Domain (Alan Adı) bile ciddi değer kazanarak Milyar dolarları aşan satışlara ulaştı.

Domain Değerleri Bakımından gittikçe büyüyen internet sektöründe yer almayan firma, kurum ve kuruluşlar bir süre sonra küçülmeye, müşteri kaybetmeye ve bir çok problemlerle karşı karşıya geleceklerine herkes şahit olacaktır.

Sonuç itibari ile bulunduğunuz sektör ne olursa olsun İnternette konumunuzu belirlemeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Amacımız , İnternet sektöründe kaliteli domainleri elinde bulunduran kişilerle o isimleri ( domainler ) sektörün gelişmesine yardımcı olacak projelerde kullanacak kişileri buluşturacak platform oluşturmaktır.

Bu sayede emek ve para harcanacak profesyonel projelerin güzel isimlerle daha da değer kazanmasını ve genel olarak bulunduğunuz sektörün gelişmesi sağlamaktayız .